آمار پخش پایگاه خبری شیعه ایران باختیم- اما از ارزشهای پگاه کم نشد - پرسه در طاهرگوراب
دوشنبه 27 خرداد‌ماه سال 1387

بازی فینال جام حذفی را در حالی باختیم که می توانستیم جام را در آزادی تهران بالای سر ببریم. اما ایرادی ندارد. چیزی از ارزشهای پگاه گیلان کم نشد و پگاه برای گیلانی ها، یک قهرمان است. اگر اشتباه فاحش داور در نیمه اول اتفاق نمی افتاد و ضربه ی پنالتی ای را که باید به سود پگاه می گرفت، چشم پوشی نمی کرد، اکنون این پگاه گیلان بود که قهرمان جام حذفی شده بود. بازی ضعیف ویلیام کامرونی که روی دو گل خورده پگاه به چشم آمد، که در یکی آفساید را پر کرده بود و در دیگری یارگیری ضعیفی را با مجتبی جباری بر روی گل دوم مشاهده کردیم، از دیگر دلایل باخت پگاه گیلان بود. شاید به جرأت بتوان گفت که بهترین بازیکن پگاه علی نظرمحمدی دروازبان این تیم بود که با آنکه سه گل بر اثر اشتباهات دفاع دریافت کرد، الحق و الانصاف توپ های بسیار مهمی را از بازیکنان تیم استقلال گرفت.

اکنون هم پگاه چیزی را از دست نداده است. سالی که آغاز آن را با باخت های وحشتناک آغاز کردند، با پایانی نیمه خوش که با بردهای پیاپی این تیم در مقابل پرسپولیس، سایپا، استقلال در لیگ برتر و شکست دادن تیم های مس کرمان، سپاهان اصفهان و برق شیراز در جام حذفی به همراه بود، به اتمام رسید. اکنون نیز این باخت ناخوشایند برای تیم گیلانی، پلی را خواهد ساخت برای صعود این تیم به آسیا در سال آینده که با قرار گرفتن در سه رتبه اول لیگ این شانس را خواهد داشت که به جام باشگاه های آسیا صعود کند و در این راه، اکنون تجریه ی زیادی را کسب نمود.

در این جا از کلیه بازیکنان تیم پگاه و نادردست نشان سرمربی مقتدر این تیم تشکر و قدردانی می کنیم که تمام تلاش خود را برای اعتلای فوتبال گیلان کردند و تا اینجای کار دل هواداران گیلانی را شاد نمودند.

به امید موفقیت پگاه سرزمین سبز ایران در فصل آینده مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور.